Digitální produkční tisk

Specializujeme se na velmi kvalitní digitální barevný i černobílý tisk zakázek.
Typickým představitel digitálního tisku jsou reklamní tiskoviny - vizitky, katalogové listy, PF přání, letáky, bloky nebo kalendáře. Nemusí se však jednat pouze o komerční sféru. Rádi vám vytiskneme i osobní tiskoviny jako jsou přání, kalendář z vašich fotografií nebo fotoknihy z dovolené či oslav. Malé náklady tiskovin však vycházejí digitálním tiskem ekonomicky výhodněji. Rychlost realizace zakázky v řádech hodin je také faktor, který bychom neměli opomenout.

Digitální tisk realizujeme do formátu B2 500 x 707 mm. Rozsah gramáže papíru se pohybuje od 60 do 350 g/m2. Tiskneme na běžné papíry jako je např. oblíbený  křídový papír lesklý i matný, ale i na speciální strukturované papíry.

Námi používaná technologie digitálního produkčního tisku dosahuje kvality blízké tisku ofsetovému. Celý tiskový proces je kalibrován pro záruku nejvyšší kvality digitálního tisku.
Jako první v ČR jsme získali certifikát o shodě udělovaný společnosti Grafie.

Tiskoviny vám ořežeme na požadovaný formát, opatříme laminací nebo svážeme. Hotový produkt vám dopravíme až na váš stůl kurýrní službou PPL kamkoliv po celé ČR.

Naše služby jsou vždy komplexní. Máte dotazy? Nebojte se zeptat.
E-mail: obchod@rvdesign.cz
Tel.: 585 429 531

UKÁZKY VAZBYUKÁZKA TISKUUKÁZKA TISKUIMAGEPRESS 1110 - ČERNOBÍLÝ TISKOVÝ STROJIMAGEPRESS C7010VPS - BAREVNÝ TISKOVÝ STROJIMAGEPRESS C10000VP - BAREVNÝ TISKOVÝ STROJIMAGEPRESS C7000VP - BAREVNÝ TISKOVÝ STROJ
RVDESIGN I OD Timpo, tř. Svornosti 57 I 779 00 Olomouc I tel.: 585 429 531
Webdesign STUDIO VIRTUALIS