RVDESIGN

Firma RVDesign vznikla v červenci 2004 a krátce po svém založení dosáhla významného postavení na trhu digitálního produkčního tisku, zejména díky mimořádně vysoké kvalitě zpracování, kreativitě a individuálnímu přístupu ke každému zákazníkovi, kterému nabízíme jako samozřejmost ucelený servis služeb.

V současné době je RVDesign jedna z nejmoderněji vybavených tiskáren ve střední Evropě. Pracoviště naší firmy disponuje v současnosti špičkovým technickým zázemím, které je díky svým parametrům v České republice ojedinělé. Stávajícím i budoucím zákazníkům nabízíme kompletní služby tiskárny za použití nejnovějších technologií a materiálů, které zachovávají maximální věrnost barev a kvalitu tisku srovnatelnou s ofsetovou produkcí. To vše za skvělé ceny.

Cílovou klientelu představují z 90 % reklamní agentury, ofsetové tiskárny, grafická studia a designéři. Náš tým neustále sleduje trendy, jimiž se reklama, grafika a tisk ubírá. Získané zkušenosti, zručnost i technické vybavení nám umožňuje převést myšlenky a představy zadavatele zakázky ve skutečnost.

Jednou z aktivit firmy je i vývoj a výroba didaktických pomůcek. Jedná se o výukové pomůcky zpracované formou laminovaných desek nebo leštěného kartonu. Pomůcky jsou plné kreslených obrázků, barevných fotografií a textů. Některé z těchto pomůcek jsou plně magnetické, takže naleznou uplatnění i ve třídách vybavených magnetickými plochami. Snahou celého našeho týmu je dosažení co nejvhodnějšího zpracování pomůcek pro usnadnění pochopení probírané látky dětmi a účelné doplnění výkladu vyučujícího.

Od svého založení sídlí RVDesign v Olomouci na tř. Svornosti 57 (2.n.p. Obchodního domu Timpo, vchod B). Na uvedené adrese jsou soustředěny veškeré výrobní technologie, včetně vedení firmy.

RVDESIGN I OD Timpo, tř. Svornosti 57 I 779 00 Olomouc I tel.: 585 429 531
Webdesign STUDIO VIRTUALIS